ЦСКА записа класическа победа с 3:0 над Царско село в

...

ЦСКА се справи с "Царско село" за едно полувреме

ЦСКА записа класическа победа с 3:0 над " Царско село " в 10-ия кръг на Първа футболна лига. " Червените " съумяха да вкарат всичките си попадения през второто полувреме, откакто в първата част не сътвориха нищо запаметяващо се на терена.

Резултатът откри Али Соу в 48-ата минута. След добър пас на Евандро, нападателят на " алените " не сбърка с глава.

Снимка: Lap.bg

Голът сякаш " отпуши " офанзивите на домакините. Те не оставиха късмет на " Царско село " за ответен удар. В 75-ата минута Тиаго Родригес направи резултата 2:0 след мощен шут в близкия ъгъл.

Класическото 3:0 оформи Жеферсон, който се възползва от положително центриране на Греъм Кери.

Така " алените " записаха втора поредна победа в шампионата и към този момент са на 3-то място с 19 точки. " Локомотив " Пловдив има 17 и е с мач по-малко.

За " Царско село " загубата беше трета поредна, което изпраща отбора на предпоследното място в класирането.
Източник: btvnovinite.bg