ЦСКА записа девета поредна победа и общо 18-та в НБЛ.

...

Набралият скорост ЦСКА вкара над сто точки на Берое в НБЛ

ЦСКА записа девета поредна победа и общо 18-та в НБЛ. „ Червените “ не позволиха изненада и вкъщи пречупиха Берое със 104:71. ЦСКА към този момент е с актив 18-8, а Берое – е с 12-15.

Домакините натрупаха двуцифрена преднина още първоначално и след малко разпределяне преди почивката, през второто полувреме още веднъж преобладаваха и завоюваха дуела.

21 точки и 7 битки за триумфа записа Зейн Ноулс освен това – единствено за 15 минути и половина игра. 16 плюс 9 добави Таменанг Чо, а по 12 - Брандън Йънг и Драган Зекович. Андрей Иванов се включи с 11 точки.

За Берое 26 наниза Дариус Хол, а 10 добави Мартин Стефанов. Всички играчи от групата на Бойко Миленков се разписаха в мача.

В идващия кръг ЦСКА приема Черноморец, а Берое още веднъж ще пътува за София, за мач с Левски.