ЦСКА загуби с 0:2 от румънския Сепси в първи мач

...

ЦСКА се издъни тежко срещу румънци в Европа

ЦСКА загуби с 0:2 от румънския Сепси в първи мач на двата тима от втория квалификационен кръг от Лигата на конференциите. Така стадион „ Българска войска “ остана извънредно отчаян от видяното и за играчите на „ алените “ остават доста върпосителни.

Двата гола за румънския отбор паднаха през второто полувреме след извънредно слаби дейности от защитата на ЦСКА. Първо Мено Кох направи детинска неточност в 68-ата минута, с цел да може по-късно Николае Паун да открие резултата, а Роналд Варга удвои актива на Сепси в 80-ата минута след извънредно неприятна връзка сред Енес Махмутович и Густаво Бусато.

Така реваншът след седмица в Румъния ще бъде изключеително сложен за 31-кратния първенец на България.

Източник: safenews.bg