ЦСКА загуби и втората си контрола в Марбея, Испания след

...

ЦСКА се изложи и срещу японци

ЦСКА загуби и втората си контрола в Марбея, Испания след проваляне с 0:1 от Шонан Белмаре, предава dsport.bg. В първата си контрола в Испания „ армейците “ изгубиха тежко с 0:5 от Нюрнберг. За втори следващ мач ЦСКА не съумя да означи гол.

През миналия сезон японският Шонан съумя да се избави от изпадане след бараж. В постоянния сезон отборът приключи 16-и в класирането на японската Джей лига от 18 тима общо. По-рано денем японците изиграха още една контрола, само че в нея участваха запасите на тима.

През първата част на мача ЦСКА изпусна няколко положителни шанса да осъществя. В заключителните минути на срещата си пролича отмалялост във футболистите в алено и Шонан съумя да се възползва по най-хубавия метод, повеждайки с 1:0. До края българският отбор не съумя да изравни и позволи второ следващо проваляне. Български почитатели не участваха на стадиона в Марбея, само че японците бяха подкрепени от своя агитка.Следващ противник на „ армейците “ е южнокорейският първенец Чонбук Моторс.
Източник: fakti.bg