ЦСКА U16 разгроми с 4:0 връстниците си от Хебър (Пазарджик)

...

ЦСКА U16 разгроми Хебър и продължава напред за Купата на БФС

ЦСКА U16 разгроми с 4:0 връстниците си от Хебър (Пазарджик) в дуел от шампионата за Купата на БФС, който се игра на един от терените на ВТУ " Тодор Каблешков " и изцяло справедливо се класира за идната фаза от конкуренцията.

През първото полувреме младите армейци имаха териториален и игрови превес на игрището и справедливо първи стигнаха до гол в 34-ата минута, когато Васил Каймаканов се възползва от подаване на Антон Толев и откри резултата. До почивката нямаше други забавни обстановки и алените се отдръпнаха с гол задатък към съблекалните.

През втората част момчетата на старши треньора Мартин Стоянов се развихриха и нанизаха цели три попадения. В 53-ата минута Мирослав Недев удвои, а единствено 5 минути по-късно Васил Каймаканов направи резултата типичен с втория си гол в дуела. След тъкмо един час игра Илия Димитров оформи крайното 4:0 след подаване на Дилян Стойчев.

По този метод ЦСКА U16 реализира изцяло заслужена победа с 4:0 над връстниците си от Хебър (Пазарджик) и решително продължава напред в шампионата за Купата на БФС.

Стартов състав на ЦСКА U16: 31. Станислав Танев (в), 3. Георги Андонов, 5. Божидар Петров, 18. Максим Мечикян, 16. Георги Попов, 6. Дилян Стойчев, 11. Васил Каймаканов, 17. Тарек Жензарли, 9. Илия Димитров, 8. Мирослав Недев, 7. Антон Толев.

Резерви: 1. Богомил Александров (в), 10. Алек Говедарски, 21. Здравко Русев, 15. Борис Велинов, 14. Калоян Шкретов, 20. Иван Курдов, 19. Мартин Попов, 4. Никола Николов.