ЦСКА U15 записа разгромна победа с 5:1 срещу Локомотив (София)

...

ЦСКА U15 разгроми Локо

ЦСКА U15 записа разгромна победа с 5:1 против Локомотив (София) в последния мач от 25-ия кръг на Елитната юношеска група до 15 година Така възпитаниците на треньора Ивайло Станев не престават да демонстрират страхотна ефикасност и водят класацията по маркирани голове с голяма преднина пред противниците си.

Начало на головото шоу въз основата в Панчарево даде Илия Димитров, който откри резултата още в 8-ата минута след самостоятелен рейд отдясно. Половин час по-късно Юлиан Гилов удвои, а единствено за две минути - в 41-ата и 43-ата, Жензарли и Шотев направиха резултата 4:0.

Веднага след подновяването на играта след почивката Васил Каймаканов направи 5:0 от дузпа, а крайното 5:1 бе завършено в 54-ата минута.

В идващия кръг ЦСКА U15 гостува на петия във краткотрайното класиране Славия. Двубоят в квартал " Овча купел " е на 7 май, събота, от 11 ч.