ЦСКА спечели с 2:0 домакинството си на ЦСКА 1948 в

...

Ефективен ЦСКА се справи с ЦСКА 1948

ЦСКА завоюва с 2:0 семейството си на ЦСКА 1948 в един от чаканите мачове от 14-ия кръг на Първа лига. Тимът на Бруно Акрапович стигна до трите точки с по един гол в двете полувремена и записа значима победа в борбата за призовите места в класирането.

С този триумф ЦСКА остава на 4-о място в Първа лига с 24 точки, колкото има и третият " Арда ". ЦСКА 1948 е на 6-а позиция с 20 точки.

Али Соу откри в 18-ата минута, а осем преди края на постоянното време Лазар Марин си вкара автогол.

Снимка: Lap.bg

В мача нямаше доста атрактивни осъществявания и красива игра, само че домакините демонстрираха ефикасна игра.

В 18-ата минута ЦСКА откри резултата с първото си състояние. Георги Йомов се измъкна и отигра топката с пета, тя попадна в Али Соу и нападателят от Гамбия вкара четвъртия си гол от началото на сезона.

До края на първата част Галин Иванов бе изблъскан в наказателното поле на ЦСКА, само че съдията реши, че няма причина за дузпа.

Източник: btvnovinite.bg