ЦСКА София загуби от волейшампионките от Марица с 0:3 гейма

...

Марица разкърши с ЦСКА за 3:0 в София

ЦСКА София загуби от волейшампионките от Марица с 0:3 гейма (14:25, 20:25, 19:25) в столичната зала " Васил Симов ". Двубоят е отсрочен от ХI кръг.

Маричанки почнаха стремително и първият гейм завърши без напрежение за тях. След направените ротации в състава на жълто-сините девойките от ЦСКА съумяха да запишат два прилични резултата в другите геймове. В третия дори се върнаха от 4:9 до 12:12, само че за изненада, нямаха сили.

Междувременно станаха ясни датите на плейофите в женското състезание по волейбол на България " Демакс лига ". Четвъртфиналните плейофи ще започват на 26 март, а реваншите са на 28 март. Ако се стигне до трети срещи, те са планувани за 30 март.

Първата полуфинална среща ще бъде на 2 април, а реваншът на 5 април. Евентуален трети мач ще се организира на 7 април.

Първият заключителен плейоф е плануван за 12 април, а вторият - за 14 април. При трети дуел той ще се изиграе на 17 април.

Женският волейболен първенец на България Марица (Пловдив) ще преследва спечелването на седма поредна шампионска купа.
Източник: marica.bg