ЦСКА-София победи Славия с 1:0 и се класира за четвъртфиналите

...

ЦСКА-София е на четвъртфинал за Купата след 1:0 над Славия

ЦСКА-София победи Славия с 1:0 и се класира за четвъртфиналите в шампионата за Купата на България. Единственото попадение в срещата вкара Матиас Фаетон в 27-ата минута.

Мачът беше на положително равнище, като и двата тима имаха още шансове за голове. През първата част след застрашителен удар от далечно разстояние на Майкъл Естрада топката срещна напречната греда. През второто полувреме белите удариха две греди – посредством Ерол Дост и Кристиян Стоянов.

Освен това Амос Юго изпусна самичък против Вуцов за алените, същото направи Мартин Сораков против Бусато за Славия. Вратарят на ЦСКА-София напусна с контузия 5 минути преди края.. Мачът е 17-и подред за отбора на Нестор ел Маестро без проваляне.

По-рано през днешния ден Арда надделя Литекс с 4:1 и също се класира за четвъртфинал.

Утре играят Хебър – Левски и – Локомотив Пловдив.
Източник: flashnews.bg