ЦСКА-София победи с 1:0 като гост в отложен мач от

...

ЦСКА-София победи в Пловдив с един точен удар

ЦСКА-София победи с 1:0 като посетител в отсрочен мач от елита. Двубоят в Коматево беше доста нервозен и оспорван. Червените завоюваха след гол на резервата Дюкенс Назон в 72-ата минута от дузпа. Това беше и единственият прецизен удар за гостите в срещата. Загубата постави завършек на серията на Ботев от четири следващи домашен победи.

С триумфа отборът на Саша Илич излезе на върха в Първа лига с 31 точки – една повече от ЦСКА 1948. ЦСКА-София обаче има и мач по-малко. Ботев е десети в класирането.

Ботев игра доста по-добре преди почивката. Жълто-черните уцелиха греда след центриране от корнер, също така Елвис Ману несъзнателно мазета пред голлинията удар на собствен съотборник..

През второто полувреме срещата беше по-нервна, цялостна с борба и остри влизания. В 72-ата минута алените получиха дузпа след нарушаване на Джеймс Ето’о против Марселино Кареасо. От бялата точка Назон осъществя за 0:1.
Източник: flashnews.bg