ЦСКА - София победи Левски с 3:2 в дербито на

...

ЦСКА - София спечели дербито с Левски при U15

ЦСКА - София победи Левски с 3:2 в дербито на 8-мия кръг в Елитната група до 15 години. Срещата стартира изнервено и с доста конфликти по терена, а голове през първото полувреме не паднаха.

През втората част забавни моменти не липсваха. Всичко стартира, откакто в 45-ата минута съдията сподели втори жълт картон на Самуел Велчев от Левски.

Само минута по-късно ЦСКА - София поведе с гол на капитана си Александър Георгиев. Той се възползва от неприятно избита топка след корнер и изведе “червените ” напред в резултата.

120 секунди по-късно още веднъж Георгиев се възползва от прекрасен дълъг пас зад отбраната на Левски и с едно допиране трансферира вратаря.

Капитанът на ЦСКА - София бе забъркан и в третия гол, откакто негов удар бе избит,а Валентино Върбанов прати топката в мрежата на Левски за 3:0.

" Сините " се разсъниха в самия завършек на мача. Две минути преди края Стивън Гаоте се измъкна от отбраната на " алените " и с прекрасен удар по диагонала означи.

Андрей Нешев оформи крайния резултат 3:2 с гол в продължението на срещата.