ЦСКА-София победи чешкия Бохемианс Прага с 2:1 в последната си

...

ЦСКА-София завърши с победа лагера в Турция

ЦСКА-София победи чешкия Бохемианс Прага с 2:1 в последната си контрола от лагера в Турция. Дюкенс Назон и Матиас Фаетон вкараха головете за алените. За чехите се разписа Козак малко преди края.

Назон, който не съумя да си обезпечи трансфер в Кипър, откри резултата в деветата минута. Хаитянинът получи пас от Фаетон, преодоля вратаря и вкара на празна врата. Назон продължи да бъде деен и изпусна още две обстановки за гол до почивката.

Седем минути след почивката Фаетон финтира неприятелски бранител и с левия крайник осъществя за 2:0. В 82-а минута чехите понижиха резултата след попадение на Козак за крайното 1:2.

Така ЦСКА-София приключи с две победи и в контролите на лагера в Турция..

Следващата седмица алените ще изиграят последната си инспекция преди старта на пролетния полусезон. Мачът е против втородивизионния Септември София.
Източник: flashnews.bg