ЦСКА-София обърна Берое с 4:1 в среща от 19 кръг

...

ЦСКА-София обърна Берое за 20 минути с 4:1

ЦСКА-София обърна Берое с 4:1 в среща от 19 кръг на efbet Лига. Червените изоставаха с 0:1 до 70-ата минута. С трите точки те си върнаха първото място пред. Тимът на Саша Илич има точка повече от първенците.

– на Вини Трибуле. Освен това негов гол беше анулиран поради засада. Иначе треньорът на зелените Николай Киров заложи на четири от новите попълнения. Своят дебют направиха Сана Гомес, Макс Челич, Педро Енрике и Тонислав Йорданов.

Берое откри посредством Симеон Мечев в 54-ата минута. Той се разписа със страховит удар от далечна отдалеченост.

Брадли де Нойер обаче съумя да изравни в 70-ата минута, а седем минути по-късно Браян Морено довърши обрата. Морено се беше появил като запаса в 60-ата минута. Дюкенс Назон вкара третото попадение за ЦСКА-София в 85-ата минута. Иван Турицов оформи крайното 1:4 от дузпа в края. В добавеното време Християн Петров получи червен картон и гостите приключиха с човек по-малко.
Източник: flashnews.bg