ЦСКА е на финал за Купата след 0:0 с Лудогорец
ЦСКА се класира за финала в шампионата за купата на България. Червените направиха 0:0 с Лудогорец в реванша и след отстраниха първенците. Така орлите от Разград ще завършат сезона без трофей за първи път от 14 години.
Столичани ще се изправят по всяка възможност против Локомотив Пловдив в борбата за трофея. Железничарите отнесоха с 4:0 Арда в първия мач, реваншът е на следващия ден.
Столичани ще се изправят по всяка възможност против Локомотив Пловдив в борбата за трофея. Железничарите отнесоха с 4:0 Арда в първия мач, реваншът е на следващия ден.
Източник: flashnews.bg
КОМЕНТАРИ




