ЦСКА разби с 5:1 Литекс в контролна среща, която се

...

ЦСКА прегази Литекс в контрола

ЦСКА разруши с 5:1 Литекс в контролна среща, която се организира в Тетевен. Срещата се организира в две полувремена по 30 минути. С това лагерът на " алените " в града завърши.

" Оранжевите " поведоха с гол на Илиян Капитанов в 17-ата минута. До края на първата част " алените " обърнаха. В 26-ата минута лекувалият дълго време травма Браян Морено изравни след подаване на Джонатан Линдсет. Две минути по-късно норвежецът асистира на Жираир Шагоян, с цел да се стигне до поврат.

ЦСКА стигна до трети гол посредством Мено Кох, който се разписа в 37-ата минута. Малко по-късно прецизен беше и Майкъл Естрада. Крайният резултат оформи Сейни Санянг в 56-ата минута.

Стартов състав на ЦСКА:  25. Димитър Евтимов (в), 15. Тибо Вион, 4. Мено Кох, 13. Браян Кордоба, 3. Сейни Санянг, 21. Амос Юга (к), 17. Емануел Шакич, 10. Жираир Шагоян, 7. Джонатан Линдсет, 28. Браян Морено, 30. Данило Асприля