ЦСКА пусна в продажба билетите за домакинския мач срещу Локомотив

...

ЦСКА пусна билетите за столичното дерби с Локо

ЦСКА пусна в продажба билетите за домакинския мач против Локомотив (София) от 17-ия кръг на efbet Лига. Феновете ще могат да закупят входните талони онлайн в мрежата на УРБО. Продажба ще се прави и на касите в Борисовата градина до почитател магазина, като работното им време е от 11 до 19 ч.

В четвъртък пък касите ще отворят в 10 ч. и ще работят до края на първото полувреме на срещата, която започва в 17:30 ч. Специално за гостуващата агитка в четвъртък ще бъде отворена и касата на бранш " Б ", която ще отвори в 12:30 ч.
 ЦСКА и Лудогорец влизат в борба за бранител на Славия?