ЦСКА постигна много трудна победа над Локомотив София, макар и

...

Локо София изпоти ЦСКА на „Армията“

ЦСКА реализира доста сложна победа над Локомотив София, въпреки и с 2:0 на своя стадион „ Българска войска “. Това даде опция на отбора да се отърси от загубата, която позволи против Лудогорец през уикенда със същия резултат в Разград.

Жорди Кайседо и Георги Йомов вкараха двете попадения, като това на еквадореца пристигна съвсем незабавно след почивката, а българският национал се разписа в добавеното време на срещата.

Стойчо Младенов в това време надали ще е удовлетворен от обстоятелството, че описът му с контузени се усили с още двама души. Федерико Варела и Амос Юга бяха сменени още през първата част.

„ Армейците “ въпреки всичко остават единственият тим, който има някакъв късмет, с цел да се бори за купата с Лудогорец, само че задачата безспорно ще е доста сложна с оглед неубедителната игра на отбора в последните няколко седмици и месеци.

Локомотив София в това време остава в зоната на отборите, които ще се борят за оцеляване, въпреки „ железничари “ да имат мач по-малко от ЦСКА 1948.

Източник: fakti.bg