ЦСКА постигна четвърта поредна победа в Австрия. Армейците се наложиха

...

ЦСКА с нова победа в контролите

ЦСКА реализира четвърта поредна победа в Австрия. Армейците се постановиха с 4:2 над Университатя (Крайова).

В първите 20 минути румънците бяха по-активният отбор и справедливо поведоха с 2:0 след попадения на Иван, който се възползва от неточности в пробната отбрана на ЦСКА. След второто попадение армейците взеха самодейността в мача и последователно постановиха волята си. Още до почивката Милчо Ангелов и Никола Колев възвърнаха равенството.

През второто полувреме на терена имаше единствено един тим. ЦСКА изцяло владееше събитията и без особени старания възпитаниците на Стамен Белчев стигнаха до още два гола във вратата на Университатя. Техни създатели бяха Кристиян Малинов и Давид Симао, а единствено блестящите изяви на Митрович предотвратиха още по-изразителен резултат.

Така ЦСКА изцяло справедливо стигна до следващ триумф по време на лагера в Австрия и затвърди положителните усещания от досегашните контроли.
Източник: fakti.bg