ЦСКА победи Славия с 2:0 на стадион Александър Шаламанов“ в

...

ЦСКА спечели умопомрачителна девета поредна победа като гост

ЦСКА победи Славия с 2:0 на стадион „ Александър Шаламанов “ в столично дерби от 25-ия кръг на шампионата. Успехът е девети следващ като посетител за шампионата, което е извънредно рядко срещано в международен мащаб. Още след петата си поредна победа „ армейците “ усъвършенстват личното си историческо достижение.

През първото полувреме ЦСКА към момента беше под въздействието на отпадането за Купата от Черно море (1:2) и не сподели нормалното равнище. Попадение на Галин Иванов пък беше анулирано в 33-ата минута поради засада.

През второто полувреме Дюкенс Назон също се оказа на сантиметри зад заищата и негов гол също не беше зачетен в 55-ата минута. Нидерландецът Мено Кох успокои всички в редиците на водача в класиранетов 64-ата минута. Защитникът вкара прекрасен гол с глава след центриране на Тобиас Хайнц от ъглов удар.

Източник: safenews.bg