ЦСКА победи с 2:0 Струмска слава в последната си контрола

...

ЦСКА загря за Вечното дерби с победа

ЦСКА победи с 2:0 Струмска популярност в последната си контрола преди старта на пролетния дял от родното състезание. " Червените " надвиха с попадения на новото попълнение Срефано Белтраме и Рубен Пинто, а след седмица се изправят против Левски. Срещата със Струмска популярност приключи с меле сред играчите на двата отбора, откакто състезател на гостите направи жестоко нарушаване.

ЦСКА взе самодейността още при започване на дуела, само че първият удар към вратата на противника бе едвам към 20-ата минута. Постепенно ситуациите започнаха да се редят. Али Соу стреля с глава в навън, само че малко по бе в основата на първото попадение. Нападателят комбинира с Евандро, а топката стигна до Белтраме, който с удар от 10-ина метра осъществя на рождения си ден.

Пет минути след почивката " алените " изпуснаха отлична опция да удвоят, само че Соу не съумя да осъществя озовал се самичък против вратаря на втородивизионния отбор.
Източник: fakti.bg