ЦСКА отстъпи на Йънг Бойс с минималното 0:1 в мач

...

ЦСКА записа трета загуба в Лига Европа |

ЦСКА отстъпи на Йънг Бойс с минималното 0:1 в мач от четвъртия кръг на група " А " в Лига Европа, игран на Националния стадион " Васил Левски " при непрогледна мъгла.

Преди началото на дуела двата състава отдадоха респект с минута безмълвие в памет на легендата на международния футбол Диего Марадона, който умря през вчерашния ден на 60-годишна възраст.

Поражението е трето за " алените " в групата и на процедура постави завършек на очакванията на отбора за класиране за етапа на елиминациите. ЦСКА остава на дъното в класирането с 1 точка и е единственият тим в групите на шампионата без маркиран гол.

Голът за гостите падна в 34-а минута, когато Жан-Пиер Нсаме проби в наказателното поле, стреля от дребен ъгъл и топката влезе в мрежата след неубедителна интервенция на вратаря Густаво Бусато.

ЦСКА изнесе играта в половината на Йънг Бойс след почивката, само че не съумя да стигне до равнене.

Йънг Бойс бе покрай втори гол в 69-а минута след бърза контраофанзива от ляво, само че Кристиан Фаснахт стреля настрана от вратата.
Източник: offnews.bg