ЦСКА отстъпи на Гройтер Фюрт с 1:4 в контролна среща,

...

ЦСКА не успя да се противопостави на Гройтер Фюрт

ЦСКА отстъпи на Гройтер Фюрт с 1:4 в контролна среща, играна в Австрия. Рагнар Ахе изпъкна с две попадения за символичните посетители. Тобиас Рахъл и Диксън Абиама също бяха точни за отбора от Втора Бундеслига. Калоян Кръстев се разписа за " армейците ".

Двубоят бе всекидневен дебют за старши треньора Саша Илич и футболистите Лазар Туфегджич и Станислав Шопов.

В 24-ата минута Тобиас Рахъл преодоля Енес Махмутович и стража Густаво Бусато, с цел да открие резултата на стадион " Йенбах ".

Галин Минков се подхлъзна и загуби топката в средата на терена пет минути по-късно. Диксън Абиама удвои задатъка на германците с изстрел отвън наказателното поле.

След почивката Рагнар Ахе проби по левия фланг и с удар по диагонала направи резултата 3:0.

Варела проби до аутлинията по левия фланг и върна топката към Калоян Кръстев, който с едно допиране понижи изоставането за столичаните.

Рагнар Ахе удвои головата си сметка в конфликта, с цел да оформи крайния резултат.

Следващата контрола на " алените " е против Кематен на 21 юни от 19:30 часа.