ЦСКА отново трябваше да страда много срещу състава на Черно

...

Младок спаси ЦСКА срещу Черно море

ЦСКА още веднъж трябваше да страда доста против състава на Черно море, само че въпреки всичко взе минимална победа с 1:0 в мач от 3-ия кръг на efbet Лига.

Асен Дончев беше героят за " алените ", откакто означи в 77-а минута след прекрасен удар отдалеко. В края можеше да бъде прибавен и втори гол, само че с пропуски се регистрираха Назон и Шопов.

" Червените " започнаха добре и стигнаха до ранен късмет. След центриране от директен свободен удар Амос Юга стреля с глава, само че неопределено.

В 10-а минута мощните изяви на ЦСКА от статични положения още веднъж можеше да докара до гол. Туфегджич центрира след безредие в наказателното поле на Черно море, само че Матай видя по какъв начин негов удар мина напълно малко настрана.

Темпото на мача обаче спадна внезапно и ситуациите пред двете порти безусловно стопираха. Две минути преди края на частта, въпреки всичко, домакините има
Източник: tribune.bg