ЦСКА (Москва) загря за сблъсъка с Лудогорец с победа като

...

ЦСКА загря за гостуването в Разград с победа над Тамбов

ЦСКА (Москва) загря за конфликта с Лудогорец с победа като посетител над Тамбов с 2:0 в мач от 9-ия кръг на съветското състезание. Московчани завоюваха на Мордовия Арена в Саранск с голове в края. Кристиян Бистрович откри резултата в 84-а минута с мощен удар отвън наказателното поле, секунди откакто се появи на терена като запаса. Хьордур Магнусон направи 2:0 в добавеното време.

Фьодор Чалов изпусна дузпа за московчани в 66-а минута. В началото на второто полувреме котдивоарския бранител на "армейците " Седрик Гогуа получи травма и бе заменен наложително. ЦСКА (Москва) гостува на Лудогорец в Разград в четвъртък от 22.00 часа в мач от груповата фаза на Лига Европа.

Съставът на ЦСКА Москва: Акинфеев, Магнуссон, Гогуа (Шарлия, 48), Дивеев, Марио Фернандес, Обляков, Влашич, Ахметов (Бистрович, 84), Кучаев (Лукас Сантос, 79), Нисимура, Чалов.

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА!

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА!
Премиер Лига 9 кръг, неделя 15 септември  ФК Тамбов 0:2краен резулат  ЦСКА Москва