ЦСКА II победи с класическото 3:0 тима на Септември (Симитли)

...

ЦСКА II с класика над Септември

ЦСКА II победи с класическото 3:0 отбора на Септември (Симитли) в мач от Югозападната Трета лига, който се игра на клубната база в Панчарево.

През първото полувреме момчетата на старши треньора Стамен Белчев имаха безусловно предимство на терена, като търсиха попадение през цялото време на срещата, само че гостите се отбраняваха добре и спираха алените офанзиви с цената на нарушавания. Главният съдия подмина две противоречиви обстановки пред вратата на Септемрви (Симитли), при които можеше да се отсъди дузпа и анулира гол за втория тим на ЦСКА. Въпреки превъзходството си младите армейци не съумяха да вземат преднина и двата състава се отдръпнаха на отмора при нулево тъждество.

През втората част ЦСКА II продължи да нападна и да демонстрира първокласен футбол и в 55-ата минута разумното се случи, когато пробив на Росен Маринов приключи с центриране в наказателното поле, където с разстрелващ удар с левия крайник Алесандро Николов вкара неспасяемо за 1:0. Натискът на младите армейци продължи и в 61-ата минута алените разпростряха офанзивата си по левия фланг, където Алесандро Николов центрира прострелно на задна греда и резервата Георги Димитров невъзмутимо приключи за 2:0. Последваха пропуски на Павел Жабов и Марк-Емилио Папазов и по този начин се стигна до последната минута, когато Петко Панайотов чудесно изведе самичък против вратаря Георги Димитров, който технично осъществя за 3:0, оформяйки крайния резултат. По този метод изцяло справедливо ЦСКА II победи Септември (Симитли) с класическото 3:0.

В събота (22 октомври) отборът ни приема състава на Рилски състезател (Самоков).

Стартов състав на ЦСКА II: 1. Илия Шаламанов-Тренков, 2. Илиян Димитров, 17. Алесандро Николов, 8. Браян Стефков, 11. Павел Жабов, 18. Юлиан Илиев, 9. Александър Георгиев, 5. Йоан Бауренски (к), 3. Росен Маринов, 6. Мартин Сотиров, 7. Марк-Емилио Папазов.

Резерви: 12. Кристиян Димитров, 20. Светозар Евтов, 13. Теодор Апостолов, 14. Петко Панайотов, 15. Димитър Петров, 19. Георги Димитров, 16. Димитър Христов.

Старши треньор: Стамен Белчев.
Източник: novinata.bg