ЦСКА II победи с класическото 3:0 като гост Балкан (Ботевград)

...

ЦСКА II разби Балкан като гост и се изкачи на второ място в Трета лига

ЦСКА II победи с класическото 3:0 като посетител Балкан (Ботевград) в мач от десетия кръг на Югозападната Трета лига. Точни за младите " армейци " бяха Марк-Емилио Папазов, Георги Чорбаджийски и Георги Димитров. С този триумф възпитаниците на треньора Стамен Белчев се изкачиха до второто място във краткотрайното класиране с актив от 19 точки след 10 изиграни срещи. Лидер е съставът на Миньор (Перник) с 25 точки.

Ето какво написа в уеб страницата на ЦСКА за мача:

" През първата част алените имаха игрово преимущество, само че на няколко пъти пропуснаха преференциални опция за гол и полувремето завърши при нулево тъждество.

След почивката армейците бяха цялостни господари на терена и съумяха да отбележат три безответни попадения. Резултатът бе открит от Марк-Емилио Папазов, който се възползва от хубаво подаване на Илиан Антонов отдясно. Малко по-късно Георги Чорбаджийски удвои, а точка на разногласието постави Георги Димитров, който влезе в игра след почивката и записа името си измежду голмайсторите, оформяйки крайното 3:0. По този метод футболистите на Стамен Белчев записаха следващ триумф в Югозападната Трета лига и не престават да развиват своя игрови капацитет.

Следващият мач на отбора ни е на 30 септември (събота) от 17:00 ч.

Стартов състав на ЦСКА II : 12. Ивайло Неделчев (в), 4. Добромир Христов, 7. Алесандро Николов, 2. Светозар Евтов, 11. Илиан Антонов, 10. Георги Чорбаджийски, 6. Петко Панайотов, 9. Марк-Емилио Папазов, 8. Юлиан Илиев (к), 3. Лъчезар Иванов, 5. Мартин Сотиров.

Резерви: 30. Станислав Танев (в), 18. Кирил Георгиев, 20. Димитър Петров, 16. Александър Кожухаров, 19. Браян Стефков, 17. Георги Димитров, 14. Слави Зарков, 15. Теодор Апостолов, 13. Илиян Димитров.

Старши треньор : Стамен Белчев ".