ЦСКА II и Лудогорец II завършиха при резултат 1:1 в

...
ЦСКА II и Лудогорец II завършиха при резултат 1:1 в
Коментари Харесай

ЦСКА и Лудогорец не излъчиха победител в дербито на дублиращите отбори

ЦСКА II и Лудогорец II приключиха при резултат 1:1 в отсрочен мач от осмия кръг на Втора лига. И двете попадения паднаха през втората част, когато първо Марк-Емилио Папазов откри в 55-ата минута, а в 85-ата Йоан Йорданов изравни от дузпа.

Първото рисково състояние в срещата беше за Лудогорец. Филип Гигов бе изведен с пас от дълбочина самичък против вратаря на домакините, само че Марин Орлинов излезе и улови. " Червените " дадоха отговор с изстрел с глава на Борносузов, само че той бе неакуратен. Спас Делев, който излезе титуляр в днешната среща, можеше да открие от директен свободен удар, само че кълбото мина настрана. Така след първите 45 минути гол нямаше.
 Снимка 686503
Източник:

В 55-ата въпреки всичко падна попадение. Марк-Емилио Папазов получи топката отляво, преодоля противник и вкара в близкия ъгъл на вратата. Веднага по-късно ЦСКА можеше да повиши до 2:0, само че Тасев не съумя да осъществя самичък против вратаря.
 Снимка 686502
Източник:

В 85-ата минута Лудогорец получи правото да извърши дузпи. Йоан Йорданов застана зад топката и не сбърка, печелейки точка за своя отбор - 1:1.

В идващия кръг и двата отбора гостуват. ЦСКА II ще пътува до Радомир за мач със Струмска популярност, а Лудогорец II ще играе с Янтра в Габрово.
 Снимка 686501
Източник:
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР