ЦСКА и ЦСКА 1948 се изправят един срещу друг в

...

НА ЖИВО: ЦСКА - ЦСКА 1948, гол на Соу прави разликата

ЦСКА и ЦСКА 1948 се изправят един против различен в мач от 14-ия кръг на efbet Лига. Резултатът е 1:0. В 18-ата минута Али Соу откри резултата, откакто преодоля вратаря на гостите и се разписа.

Двубоят започва в 19:00 часа и ще може да я следите минута по минута на, както и непосредствено в ефира на.

В първите десетина минута на дуела ЦСКА 1948 имаше няколко благоприятни условия за рискови офанзиви и на няколко пъти защитата пред Бусато трябваше да се оправя, с цел да не разреши на противника да се разпише. В 10-ата минута Галин Иванов извърши директен свободен удар, само че нацели стената. Малко преди този момент Гущеров имаше опция да нападна, само че вратарят на ЦСКА се докопа до топката.

Домакините сътвориха офанзива към вратата на Наумов малко по-късно, само че Соу не съумя да откри добре Йомов и топката не затрудни вратаря на гостуващия отбор.

В 18-ата минута ЦСКА откри резултата с гол на Соу, който преодоля вратаря Наумов и прати топката в мрежата. Малко по-късно Тиаго стреля много неопределено.

ЦСКА - ЦСКА 1948 1:0
голмайстор: 1:0 Соу (18)

съставите на двата тима:

ЦСКА: Бусато, Матей, Занев, Санкаре, Мазику, Тиаго Родригес, Юга, Синклер, Антов, Йомов, Соу

ЦСКА 1948: Наумов, Александров, Минков, Пиргов, Марин, Шопов, Иванов, Бастунов, Гущеров, Топузов, Камбуров

основен арбитър: Петър Костадинов
.native-ad-suggested-news { position: relative; margin-bottom: 40px; width: 100%; padding: 20px 0; border-top: 1px solid #e7e7e7; border-bottom: 1px solid #e7e7e7; }.native-ad-suggested-news h2,.native-ad-suggested-news h2 a { font-weight: normal; margin-bottom: 10px; font-family: `Roboto Slab`,serif; color: #000!important; }.native-ad-suggested-news h2 { margin-bottom: 10px; }.native-ad-suggested-news.img-responsive { width: 100%; }.native-ad-suggested-news.img-wrapper { overflow: hidden; }.native-ad-suggested-news.native-ad { display: block; width: auto; height: 18px; background: #ffffff; float: left; bottom: 0; }.native-ad-suggested-news.ad-link { display: inline-block; float: right; margin-right: 4px; line-height: 8px; font-family: Roboto,sans-serif; font-size: 12px; line-height: 10px; color: #777; }.native-ad-suggested-news.barcode { display: inline-block; float: left; width: 13px; height: 10px; margin-right: 5px; border-radius: 0; max-width: 13px!important; }.video-bellow-article { position: relative; display: block; } function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `