ЦСКА и Миньор Перник играят при 3:0 в контрола, която

...

НА ЖИВО: ЦСКА - Миньор Перник 3:0, Гарсес също се разписа

ЦСКА и Миньор Перник играят при 3:0 в контрола, която се организира въз основата на " алените в Панчарево. Попадението вкара Марселино Кареасо.

Двубоят може да следите в Gong.bg

Около десетата минута на мача пристигна първия прецизен удар. Той бе дело на Йосифов от перничани, само че не затрудни Евтимов. Малко по-късно " алените " стигнаха до най-чистата обстановка в дуела до този миг. Гарсес бе изведен самичък против Колев от Морено, само че стреля право в краката на вратаря на Миньор.

В 27-ата минута Минков едвам не засече паралелно подаване по земя от Тибо Вион, разходило се на към метър от голлинията на вратата на " чуковете ".

Малко след изминаването на половин час игра ЦСКА откри. Бисмарк получи добър пас в наказателното и с човек на гърба си откри Кареасо, който без закъснение прати топката в мрежата.

Вион пък имаше късмет да направи 2:0 от директен свободен удар, само че стреля в средата на вратата и Колев мазета.

Втората част стартира умерено и без съвсем никакви рискове пред двете порти. Иванов опита удар от границата на пеналта с левия крайник, само че кълбото мина над напречната греда.

Около четвърт час след началото на второто полувреме " алените " удвоиха посредством Морено. Колумбиецът получи страховит извеждащ пас от Вион, преодоля вратаря на перничани и единствено насочи топката в опразнената врата.

LIVE / ЦСКА - МИНЬОР 3:0

1:0 Кареасо 31`

2:0 Морено 60`

3:0 Гарсес 64`

ЦСКА: 25. Евтимов, 4. Кох, 5. Де Нойер, 13. Минков, 21. Юга, 3. Жеферсон, 15. Вион, 27. Гарсес, 28. Морено, 26. Кареасо, 17. Чарлс

Треньор: Саша Илич

МИНЬОР: 91. Колев, 8. Слишков, 3. Славчев, 24. Купенов, 22. Иванов, 5. Васев, 17. Петков, 6. Ангелов, 10. Тютюков, 19. Казаков, 7. Йосифов

Треньор: Емил Серафимов