ЦСКА и Етър се захапаха здраво под снега в София,

...

Въпреки обилния сняг, ЦСКА създаде куп шансове пред вратата на Етър

ЦСКА и Етър се захапаха крепко под снега в София, само че в първите 45 минути гол не падна, а вторите 45 поради атмосферните условия.

Обилният сняг приключи мача на „ Българска войска “ на почивката и борбата сред „ червени “ и „ виолетови “ ще се възобнови от 17:30 часа в неделния ден.

В изиграното време от 45+9 минути ЦСКА сътвори много положения пред вратата на Етър, като за игровото предимство оказа помощ и аленият картон на Георги Александров в 12-ата минута.

В прикаченото видео може да си припомните пропуските, които играчите на ЦСКА направиха против Мартин Величков и защитата във виолетово. Най-често на стрелкови позиции, парадоксално, се озоваваше Браян Кордоба. Сред „ отличилите “ се с неточни или избавени удари бяха още Дюкенс Назон и Джонатан Линдсет.