ЦСКА и Ботев Враца играят при резултат 2:0 на празния

...

НА ЖИВО: ЦСКА - Ботев Враца 2:0, Турицов откри от дузпа, Назон вкара втори

ЦСКА и Ботев Враца играят при резултат 2:0 на празния поради наказване стадион " Българска Армия " в мач от 30-я кръг на efbet Лига.

Срещата е с начален час 20:15 и може да я гледате по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще наблюдава за вас всичко най-интересно към конфликта в Борисовата градина.

В първите минути ЦСКА наложи напън и бе покрай гол. Дюкенс Назон стреля от дребен ъгъл, само че не улучи вратата, защитавана от Краси Костов.

След тъкмо четвърт час ЦСКА поведе с 1:0. Иван Турицов бе прецизен от дузпа, откакто минута преди осъществяването му Маурисио Гарсес бе съборен на скорост от Диего Фераресо в наказателното поле.

Няколко минути трябваха на ЦСКА да вкара втори гол. Назон разви бърза контра и откри Хайнц в наказателното, норвежецът от своя страна откри сънародника си Линдсет, който стреля от въздуха, само че Костов мазета в гредата. Назон обаче притича и на празна врата довкара топката за 2:0.

LIVE / ЦСКА - Ботев Враца 2:0

ЦСКА:  25 Димитър Евтимов, 19 Иван Турицов, 22 Енес Махмутович, 4 Мено Кох, 6 Християн Петров, 15 Тибо Вион, 7 Джонатан Линдсет, 14 Тобиас Хайнц, 26 Марселино Кареасо, 9 Дюкенс Назон, 10 Маурисио Гарсес

Треньор: Саша Илич

Ботев Враца:  76 Красимир Костов, 3 Мартин Кавдански, 4 Луиз Фелипе, 8 Диего Фераресо, 10 Лукас Брамбила, 11 Момчил Цветанов, 14 Марко Мажуга, 18 Диого Барбоса, 19 Браян Переа, 23 Браян Мендоса, 24 Стефан Гаврилов

Треньор: Даниел Моралес