ЦСКА 1948 загуби с 0:1 контролата си от украинския Ингулец

...

Неадекватен съдия попречи на ЦСКА 1948 срещу украинци

ЦСКА 1948 загуби с 0:1 контролата си от украинския Ингулец в Турция в дуел, в който основният арбитър се трансформира в настоящо лице. Реферът очевидно оказа помощ на противника на " алените " да означи победното попадение в 90-ата минута, като не свири при очевидно нарушаване против Симеон Петров.

Секунди по-късно Галин Иванов закачи откъм гърба състезател на украинците, а реферът сподели червен картон за осъщественото нарушаване, само че не на Иванов, а на Савов.

През първата част пък двама футболисти на ЦСКА 1948 напуснаха наложително терена след травми. Хайдаров бе сменен в средата на полувремето поради извърнат гален, а към 40-ата минута Личев бе ударен в наказателното поле с лакът, само че реферът не отсъди дузпа, въпреки да видя, че футболистът на " алените " получи аркада над веждата.
Източник: fakti.bg