ЦСКА 1948 ще играе в първата шестица на плейофите на

...

ЦСКА 1948 се класира в първата шестица след победа над "Локо" Пловдив

ЦСКА 1948 ще играе в първата шестица на плейофите на Първа футболна лига. Новакът в елита си обезпечи това място след победа над " Локомотив " Пловдив с 1:0 в последния кръг на постоянния сезон.

Ивайло Чочев вкара единствения гол в мача в 55-ата минута.

Снимка: Lap.bg

Той вкара и в 23-ата минута, само че попадението беше анулирано поради тънка засада. 10 минути след началото на второто полувреме Чочев съумя още веднъж да прати топката във вратата на " Локо " с глава.

Гостите имаха късмет да изравнят в 77-ата минута, когато получиха опция да изпълнят дузпа. Димитър Илиев обаче стреля в гредата.

В последния мач от кръга " Лудогорец " реализира победа над " Ботев " Пловдив с 2:0, като и двете попадения вкара Вандерсон.

Така в първата шестица ще играят " Лудогорец " (64 точки), " Локомотив " (52), ЦСКА (50), " Арда " (45), " ЦСКА 1948 " (38) и " Берое " (37).

Източник: btvnovinite.bg