ЦСКА 1948 се наложи с 4:0 над дублиращия си тим

...

ЦСКА 1948 разби дубъла си в контрола

ЦСКА 1948 се наложи с 4:0 над дублиращия си отбор в контролна среща, играна на Градския стадион в Правец. Съставите на Николай Киров и Владимир Димитров се изправиха един против различен в спаринг по време на паузата за мачовете на националните тимове. Точни за двустранната игра бяха Мартин Тошев (16’), Георги Русев (58’), Александър Колев (64’) и Марио Топузов (74’).
 ЦСКА 1948 се похвали с осем национали ЦСКА 1948 се похвали с осем национали
Мачът мина под диктовката на първия състав на “червените ”, който владееше по-трайно топката и организираше надалеч по-опасните положения. Тошев откри резултата в дуела в 16-ата минута с попадение с глава. В 58-мата минута Русев повиши на 2:0 от дузпа. Само шест минути по-късно Александър Колев направи резултата типичен с гол с глава. Марио Топузов пък оформи крайното 4:0 в 74-ата минута с обмислен удар по земя от границата на наказателното поле.

Снимка: cska1948.bg