ЦСКА 1948 разби с 5:1 Национал в среща от Елитната

...

ЦСКА 1948 разби Национал при U19

ЦСКА 1948 разруши с 5:1 Национал в среща от Елитната юношеска група до 19г. Домакините поведоха в следствие посредством Траян Тенев, който осъществя след солова акция в 29-та минута. Гостите обаче съумяха да създадат цялостен поврат още до почивката, откакто първо Теодор Иванов изравни с глава след корнер, а в 43-та минута Кръстьо Банев осъществя дузпа.

През второто полувреме ЦСКА 1948 осъществиха още 3 гола. В 62-та минута Георги Шопов осъществя след добра контра офанзива, а 9мин по-късно Кръстьо Банев означи втора дузпа в мача. Крайният резултат оформи някогашният състезател на Национал - Емре Дрянов, който бе прецизен в 88-та минута. Двата тима приключиха с числено намелени сформира, откакто през второто полувреме за реплики към рефера първо бе изпъден Теодор Иванов от ЦСКА 1948, а в последните минути на срещата към съблекалнята пое и Мартин Гръчки, който получи втори жълт картон за жестоко влизане.