ЦСКА 1948 разби с 4:0 Спартак (Плевен) в контролна среща,

...

ЦСКА 1948 разби Спартак и гледа уверено към рестарта на шампионата

ЦСКА 1948 разруши с 4:0 Спартак (Плевен) в контролна среща, провела се на стадиона в Царско село. " Червените " преобладаваха през съвсем целия мач и справедливо победиха своя съперник.

Първо Парвиз Умарбаев даде преднина за своя отбор в 20-ата минута, а останалите три попадения бяха маркирани единствено в границите на 7 минути през второто полувреме. Евгений Сердюк (70`) вкара за 2:0, а Бирсент Карагарен означи бързи две попадения (72` и 77`), с цел да оформи крайния резултат.

Това бе последна инспекция за момчетата на Тодор Янчев преди подновяването на шампионата, като би трябвало да се означи, че те нямат нито една загуба и единствено едно тъждество за всичките си контроли по време на зимната пауза.

Източник: cross.bg