ЦСКА 1948 постигна втора победа във втората си лятна контрола.

...

ЦСКА 1948 удари Локо Сф в Надежда

ЦСКА 1948 реализира втора победа във втората си лятна контрола. Пред към 300 фенове в столичния квартал "Надежда " армейците надделяха с 2:0 Локомотив София. Точни за спечелилите бяха Мартин Тошев и Валентин Йосков, а в самия край Милко Георгиев беше изпъден с два жълти картона за разкарване на топката и препирня с Евгени Зюмбулев от домакините.

ЦСКА 1948 стартира чудесно. Мартин Тошев вкара неповторим гол още в третата минута. Той откри топката от въздуха и от близо 25 метра я закова под гредата.

Последваха минути на здрава борба, като противниците направиха по един пропуск да почивката. Първо Китан Василев остана самичък против Наумов, само че вратарят на ЦСКА 1948 избави превъзходно. После пък Климентов и Тони Иванов пропуснаха поредно след отлична контра на алените.

Втората част бяха направени куп промени, само че ЦСКА несъмнено беше по-добрият отбор на терена. При отлична офанзива отдясно Гущеров се измъкна отдясно и пусна на Йосков, който беше длъжен да вкара и го направи - 2:0 за "червените ".

До края нямаше кой знае какви положения, като домакините мъчно минаваха даже центъра.

Състави:

Локо (София): Витков, Ферари, М. Василев, Домич, Мики Орачев, Милошев, Том, Цветомир Вачев, Георгиев, К. Василев, Семерджиев

ЦСКА 1948: Даниел Наумов, 25. Ал. Александров, 20. Янко Сандански, 12. Дяков, 30. Атанасов, 17. Ивайлов, 8. Климентов, 98. Т. Иванов, 99. Гущеров, 11. Д. Александров, 90. Тошев (27. М. Георгиев, 98. Йосков, 4. Христов, 18. Петков, 23. Зоров, 13. Николов, 88. Кирилов, 21. Куманов)

Голмайстори: Тошев 3', Йосков 57'