ЦСКА 1948 постигна втора победа в контролите тази зима, след

...

ЦСКА 1948 надигра Монтана на градския стадион в Правец

ЦСКА 1948 реализира втора победа в контролите тази зима, откакто се наложи над Монтана с 2:1 в контролна среща, играна на градския стадион в Правец. Преди три дни " алените " се постановиха с 1:0 над Арда.

Столичани поведоха в резултата в 15-а минута, когато Емил Ценов изведе Симеон Василев, който останал самичък против вратаря, означи за 1:0.

В 36-а минута играчите на Николай Панайотов стигнаха до втори гол. Точен бе Талиш, който осъществя с добавка след шут на Емил Ценов от границата на наказателното поле.

Монтана имаше своите мощни минути в края на първата част. В 40-а минута Бенанга пропусна дузпа за монтанчани, само че минута по-късно Никола Борисов вкара от близко за 2:1, като този резултат се резервира до края.

ЦСКА 1948 ще изиграе още една контрола в подготовката. Отборът гостува на Хебър в Пазарджик на 3 февруари, седмица преди конфликта за Суперкупата на България против Лудогорец.