ЦСКА 1948 постигна нова победа в летните си контроли. „Червените“

...

ЦСКА 1948 разката смърфовете

ЦСКА 1948 реализира нова победа в летните си контроли. „ Червените “ стигнаха до цялостен поврат против Локомотив (Пловдив) и надвиха с 4:1 в Банско.

„ Смърфовете “ излязоха напред в резултата в 28-та минута след точната намеса на Димитър Илиев, който се възползва от неточност в защитата на „ алените “ и осъществя на празна врата.

„ Армейците “ възвърнаха паритета след час игра, когато Ангел Бастунов стреля отдалеко и не остави шансове на стража на пловдивчани Кристиан Томов. 120 секунди по-късно столичани доближиха и до цялостен поврат, откакто Георги Русев бе пропуснат на втора греда и със странична ножица засече във вратата на Локомотив.

В 74-ата минута падна и трето попадение във вратата на „ смърфовете “, когато прецизен бе новото попълнение Джонатан Перейра с технично осъществяване от директен свободен удар. Крайното 4:1 оформи Стефан Цонков, който получи центриране на втора греда и не сбърка за четвъртия гол в мрежата на „ черно-белите “.
Източник: lupa.bg