ЦСКА 1948 победи Локомотив София с 2:1 в мач от

...

ЦСКА 1948 постигна обрат и спечели столичния сблъсък с Локомотив София

ЦСКА 1948 победи Локомотив София с 2:1 в мач от 29-ия кръг на Първа лига. " Червените " изостанаха в резултата, само че стигнаха до триумфа с голове на Радослав Кирилов.

Гостите откриха резултата на стадион " Бистрица " в столицата. Димитър Митков стреля от придвижване от вътрешността на наказателното поле след подаване по земя на Улрих Кевин Маи.

Домакините съумяха да възобновят равенството преди почивката. Радослав Кирилов засече от воле центриране в наказателното поле на Бирсент Карагерен.

След почивката головата композиция за домакините се повтори със същия резултат. Отново Бирсент Карагерен центрира отдясно в наказателното поле, където Радослав Кирилов оформи крайния резултат с глава.

Дебют като титуляр за " алените " направи 16-годишният нападател и младеж на клуба Марто Бойчев.

ЦСКА 1948 заема 6-ата позиция в класирането с актив от 42 точки. Локомотив София се намира на 14-ото място в подреждането с 28 пункта.