ЦСКА 1948 победи Локомотив Пловдив с 3:1 в 12-ия кръг

...

Чочев се развихри и ЦСКА 1948 би Локомотив Пловдив

ЦСКА 1948 победи Локомотив Пловдив с 3:1 в 12-ия кръг на. Над всички беше звездата на алените Ивайло Чочев. Той вкара два гола и добави асистенция за триумфа.

С трите точки отборът на Любо Пенев се качи на върха в класирането. Локомотив пък падна за първи път през сезона на собствен терен. ЦСКА 1948 има 26 точки, Локо Пловдив остана трети с 22 точки.

Чочев даде задатък на своя отбор в 52-ата минута. Само седем по-късно обаче Преслав Боруков изравни след подаване на Бирсент Карагарен.

ЦСКА 1948 поведе още веднъж в 67-ата минута. Тогава Джонатан засече топката за 1:2 след центриране на Чочев. Шест минути преди края на постоянното време Джоната върна услугата и асистира на голмайстора на елита за 1:3. Звездата има към този момент №12 попадения през сезона.
Източник: flashnews.bg