ЦСКА 1948 Локомотив Пловдив играят при резултат 1:0 в мач

...

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Локомотив Пловдив 1:0, ВАР отмени гол за гостите

ЦСКА 1948 Локомотив Пловдив играят при резултат 1:0 в мач от плейофната фаза на efbet Лига. Ивайло Чочев откри в 37-а минута. В 68-а минута Райън Бидунга вкара при добавка след изпусната дузпа, само че голът беше анулиран поради ранно нахлуване в наказателното поле.

Двубоят стартира равностойно. Първият удар пристигна след статично състояние. Алекс Колев стреля с глава, само че без проблеми за Илко Пиргов.

Галин Иванов видя по какъв начин негов удар е блокиран в 17-а минута, само че като цяло в тези минути чистите положения изцяло липсваха. Последваха по един неакуратен удар на Чочев и Александър Василев за гостите.

В последна сметка домакините съумяха да открият в 37-а минута. След центриране от ъглов удар на Георги Русев над всички се извиси Ивайло Чочев, който заби топката около Пиргов за 1:0.

В последната минута на частта и "смърфовете " имаха своя късмет. След ново центриране на Умарбаев Бидунга засече, само че не откри вратата на Даниел Наумов.

В началото на втората част Александър Томаш извърши две промени в състава си, а "смърфовете " взеха териториалното преимущество. Това докара до резултат в 66-а минута, когато Емил Мартинов игра с ръка в наказателното поле на ЦСКА 1948.

Главният арбитър отсъди 11-метров углавен удар, само че Парвиз Умарбаев изпусна от бялата точка. Все отново Райън Бидунга се оказа най-бърз и разстреля Наумов. ВАР съдиите обаче регистрираха, че бранителят е навлязал преди осъществяването на дузпата.

ЦСКА 1948 - Локомотив Пловдив 1:0

1:0 - Ивайло Чочев (37)

ЦСКА 1948 : Наумов, Лясков, Даскалов, Петров, Александров, Мартинов, Чочев, Топузов, Русев, Иванов, Колев;

Локомотив Пловдив : Пиргов, Томашевич, Гомис, Бидунга, Петрович, Витанов, Умарбаев, Карагерен, Василев, Салинас, Илиев;