ЦСКА 1948 и Черно Море играят при резултат 0:0 в

...

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Черно море 0:1, моряците поведоха в добавеното време

ЦСКА 1948 и Черно Море играят при резултат 0:0 в мач от 10-я кръг в efbet Лига. Срещата се излъчва директно по DIEMA SPORT , a на  Gong.bg следим всички забавни моменти.

Равностойно начало на двата тима, ЦСКА 1948 се пробва да упражни домашен напън.

Първа опция за Черно Море в 19-та минута. След странично мятане топката попадна в Атанас Илиев, който стреля от границата на наказателното поле. Неговият шут с левия крайник мина около дясната греда.

Домакините бързо пробваха да отговорят. Пет минути след ситуацията за Черно Море, Чочев стреля от директен свободен удар, само че топката прелетя високо над вратата и не сътвори проблеми на Дюлгеров.

Две минути преди края на полувремето, " моряците'' още веднъж сътвориха положително състояние. Продължително разиграване приключи с пас на Мазир Сула към Едгар Пашеко. Ударът на последния мина малко над напречната греда.

LIVE ЦСКА 1948 - Черно Море 0:0
ЦСКА 1948 : 29. Наумов, 15. Василев, 87. Петров, 5. Елитон, 6. Фуртадо, 39. Умарбаев, 21. Ценов, 10. Русев, 18. Чочев, 8. Педриньо, 19. Рууни
Черно море : 25. Дюлгеров, 3. Атанасов, 28. Дробаров, 6. Попов, 2. Панов, 11. Фернандес, 71. Панайотов, 5. Гарсия, 23. Пачеко, 8. Сула, 9. Илиев