Пасът на последния не е добър.
19′
Фаул против Будинов на границата на наказателното поле.

Не изключително положително осъществяване на Балтанов.

Въпреки това - корнер за гостите, след рикошет в крайник на " червен " защитник.
16′
Будинов пада в наказателното поле, след прикосновение с Антов.

Съдията Тренчев не показва бялата точка.

Повторенията демонстрират контакт сред двамата състезатели.

Но не задоволително сериозен, с цел да бъде отсъден 11-метров углавен удар.

По-скоро става дума за падение на Антов.
 Младият стопанин на
Младият стопанин на " алената " отбрана

Антов бе една от главните аргументи ЦСКА да резервира мрежата си " суха " против Рома
14′
Действат на границата на грубостта футболистите на гостуващия отбор.

Опитват да пресират съперника си, при всяка отдала им се опция за по-продължителна офанзива.
10′
ЦСКА очебийно владее топката по-често от противника.

Набезите на " алените " обаче, най-малко за момента, завършват пред пеналта.
4′
Жълт картон за Антонио Георгиев.
3′
Фаул против Пеняранда наоколо до наказателното поле на противника.

Задържан беше за фланелката.
2′
Също в последните минути преди началото излиза наяве, че Любослав Пенев няма да води отбора си, поради вирусно заболяване.

Заменен е на скамейката от Йордан Йорданов.
 Любослав Пенев е черна котка за ЦСКА
Любо Пенев е същинска черна котка за ЦСКА

Три пъти Ел Голеадор е заставал против " алените " и е записал една победа и две равенства
1′

1′
Първи съдийски сигнал!
1′
В последния миг домакините прибягват до смяна.

Ахмедов е получил контузия и е сменен в стартовия състав от Джером Синклер.
 Снимка 503373
Източник:
Състав 25 Димитър Евтимов 30 Джони Пласид 3 Жеферсон Телес 14 Божидар Васев 7 Енрике Рафаел 93 Иван Бандаловски 11 Петър Занев 22 Луис Педро 13 Юнус Санкаре 17 Реян Даскалов 14 Жул Кейта 6 Антонио Георгиев 17 Адалберто Пеняранда 20 Лъчезар Балтанов 18 Брадли Мазику 7 Гианис Геролему 19 Иван Турицов 21 Емануил Манев 24 Джером Синклер 9 Мирослав Будинов 26 Валентин Антов 8 Панайотис Лука Треньор Даниел Моралес Йордан Йорданов Резерви 1 Густаво Бусато 1 Михаил Иванов 8 Греъм Кери 11 Андерсон Коста 10 Стефано Белтраме 10 Борис Галчев 15 Тибо Вион 3 Мартин Кавдански 21 Амос Юга 12 Християн Чипев 22 Али Соу 4 Дилян Георгиев 79 Тома Ушагелов
ЦСКА ще преследва четвъртата си победа в efbet Лига от началото на сезона. Съперник на " алените " е правещият добра акция Царско село.

" Армейците " нямат извоюван цялостен комплект точки от края на август и е извънредно време да сторят това в мача от 11-ия кръг.

Отборът е във напредък след отличния мач против Рома и още веднъж ще бъде воден от Дани Моралес, Красимир Чомаков и Кирил Динчев, заменили краткотрайно уволнения тъкмо преди седмица Стамен Белчев. В Италия " армейците " се разминаха със заслужена победа след невероятни пропуски.
 Рома и ЦСКА не се победиха на
И в Базел, и в Рим - ЦСКА несломим! Храбрите " армейци " равни на Рома! Първата точка е с цената на победа

Уникални пропуски лишиха " алените " от исторически триумф

В последния ден на февруари Царско село изненадващо победи ЦСКА с 2:1 вкъщи. Тимът от полите на Витоша съумя да спре първенеца Лудогорец в Разград, измъквайки в последната минута тъждество 1:1.

" Царете " са на осмо място и до предишния кръг имаха непробиваема отбрана, допускайки 4 гола в 9 мача. Преди седмица те въпреки всичко изиграха слаб мач против Локомотив (Пловдив), когато изгубиха вкъщи с 0:3.

Очакват се ротации в състава на ЦСКА. Отборът има задоволително запаси, а след четири му следва и значимо посещение на първенеца на Швейцария Йънг Бойс.

Иван Турицов влезе в игра през второто полувреме в Рим.

Любослав Пенев не може да разчита на някои осъдени и контузени футболисти, само че залага на най-хубавото, с което разполага, при започване на дуела.