Цистерна с киселина се е обърнала под надлез в Пловдив
Цистерна с киселина се е обърнала под надлез „ Скобелева майка “ в Пловдив в посока автомагистрала „ Тракия “, заяви кореспондентът на bTV в района.
Установено е, че лидерът не е потърпевш съществено, тестът му за алкохол е негативна.
Сигналът за случая е подаден към 12:30 ч. на тел. 112. Към мястото са ориентирани екипи на полицията и пожарната.
Районът е обезопасен и следва интервенция по изправяне на цистерната.
Източник: breaking.bg
КОМЕНТАРИ




