Централната избирателна комисия на Русия определи 10 септември за дата

...
Централната избирателна комисия на Русия определи 10 септември за дата
Коментари Харесай

Русия е определила дата за избори в анексираните украински територии

Централната изборна комисия на Русия дефинира 10 септември за дата за районните избори в четири украински области, които Москва твърди, че е, което съответствува с гласувания в други съветски райони, заяви държавната осведомителна организация РИА, представена от " Ройтерс ".

ТАСС, друга държавна осведомителна организация, цитира ръководителя на Централната изборна комисия Ела Памфилова да споделя, че съветското министерство на защитата и Федералната работа за сигурност (ФСБ) считат, че е допустимо гласуването да се организира през септември.

Русия не управлява изцяло Донецка, Луганска, Запорожка и Херсонска области в източна и южна Украйна и не престават и в четирите района. Областите би трябвало да изберат локални шефове през септември.

Русия, откакто небрежно организира това, което назова, в окупираните елементи на Украйна предишния септември. Киев и Западът ги жигосаха като противозаконни и насилствени.

Всичко, което би трябвало да знаете за:
Източник: dnevnik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР