Центърът за психично здраве в Бургас гори. Пожарът се е

...
Центърът за психично здраве в Бургас гори. Пожарът се е
Коментари Харесай

Пожар! Центърът за психично здраве в Бургас гори

Центърът за психологично здраве в Бургас гори. Пожарът се е разтастнал от деветия етаж нагоре. Дежурният личен състав и пациентите се изтеглят.

На място има три противопожарни екипа и 11 огнеборци, както и голям брой полицейски екипи.

Центърът за психологично здраве в Бургас гори

 Мъж почина, а жена е обгазена. Мъж почина, а жена е обгазена след пожар в жилищен блок в квартал „ Дружба “ в Сливен. Няма други потърпевши, само че са нанесени материални вреди, напомня SafeNews.

Собственичката на жилището е била избавена, откакто близо половин час стояла на парапета на терасата на петия етаж и викала за помощ. След като пожарникарите достигнали до дамата, тя била откарана в Центъра за незабавна здравна помощ в града.

От високите етажи на постройката са били евакуирани всички съседи на опожарения апартамент. Според тях потърпевшата и синът ѝ са имали душевен проблеми, а починалият, евентуално сириец, който се е занимавал със строителство, е живеел с нея на фамилни начала.

„ Ние се събудихме от крясъци и викове и видяхме, че има пожар горе. Съседката е проблематична жена. Има един мъж, който живее с нея “, споделят живеещи в блока.

Причините за случая се обясняват. Очакват се детайлности по следствието.

Очаквайте детайлности!

За още настоящи вести: Последвайте ни в Google News

Още вести четете в категория Крими & Темида.

Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР