Цените на всички хранителни и нехранителни стоки, горива и услуги

...
Цените на всички хранителни и нехранителни стоки, горива и услуги
Коментари Харесай

Доц. Хамза: Хората са на ръба на оцеляването! След Промяната обедняха цели семейства!

" Цените на всички хранителни и нехранителни артикули, горива и услуги са напряко потресни! Едвам свързваме двата края, а част от хората, които имаха дребен бизнес, напряко банкрутираха. Това, което не съумя да направи Ковид рецесията, тъй като имаше ограничения от държавното управление на Борисов, " Промяната " си " довърши работата. " "

Това разясниха всеобщо хората на среща с претендентът за депутат от Съюз на демократичните сили в обединението ГЕРБ-СДС доцент Медиха Хамза в община Аксаково.



По думите на жителите на общината, септември е още по-труден месец за тях, защото множеството фамилии имат възпитаници и безусловно изнемогват. " Ако тази неразбория в страната скоро не се оправи, не знаем по какъв начин ще продължим да живеем по този метод ", показват терзанието си хората. 

Според тях несигурността за насъщния и за работните им места, ги плаши, както се опасяват от неисвестността докога ще продължава страната да няма устойчиво ръководство, което да носи успокоение, сигурност и опция за обмисляне на разноските на фамилиите.

Доц. Хамза от своя страна акцентира, че преди всичко в целите на обединението е свалянето на цените и " нареждане " на страната след хаоса, който остави " Промяната ". По думите ѝ тимът на ГЕРБ-СДС  е задоволително мощен и потвърдил се във времето с експертност, държавническо държание и отговорност.

КУПУВАНЕТО И ПРОДАВАНЕТО НА ГЛАСОВЕ Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР