Цените на двата основни сорта петрол в сряда, 27 септември,

...
Цените на двата основни сорта петрол в сряда, 27 септември,
Коментари Харесай

Петролът стартира с понижение


Цените на двата съществени сорта нефт в сряда, 27 септември, в хода на търговията се трансформираха разнопосочно, откакто търговците оцениха данните за понижението на запасите от горива в Съединени американски щати за предходната седмица.

Според данните от търговията на 27 септември цената на ноемврийския контракт за петрола вид Brent на борсата ICE Futures в Лондон се намали с 0,54 $, или 0,92 % - до 57,90 $ за барел.

Ноемврийският контракт за петрола вид WTI на борсата в Ню Йорк (NYMEX) се усили с 0,26 $, или 0,5 % - до 52,14 $ за барел.
Тази заран петролът започва с намаления в цените.

Ноемврийският фючърс за петрола вид Brent тази заран първо се намали със 17 цента – до 57,73 $ за барел, само че доста бързо се върна до 57,81 $ за барел.

Котировките на ноемврийския контракт за петрола вид WTI спаднаха с 15 цента – до 51,99 $ за барел, само че след това се върнаха до 52,07 $ за барел.
Източник: 3e-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР