Целта на Възраждане е да управлява България самостоятелно. Нашата подкрепа

...
Целта на Възраждане е да управлява България самостоятелно. Нашата подкрепа
Коментари Харесай

Възраждане иска да управлява самостоятелно, БСП ще преговаря с “Продължаваме промяната”

Целта на „ Възраждане ” е да ръководи България независимо. Нашата поддръжка ще продължава да пораства, до момента в който не станем първа политическа мощ ". Това съобщи водачът на „ Възраждане ” Костадин Костадинов.

„ Ние неведнъж сме заявявали, че не гледаме партиите като имена, а като стратегии и платформи. В тях няма разлики във връзка с политиките. Никой не разяснява демографския проблем. Здравната и просветителната рецесия също са идентични застъпени при тях ”, изясни той. „ Нашите гласоподаватели желаят естествен и спокоен живот. Всички ние страдаме еднообразно от наложените ограничавания.
Даниел Митов: ГЕРБ няма да се готвят да касират вота, до момента в който не стане ясна цялостната картинка от изборите
Не водихме политическа борба на изборите, а водихме борба против служебния вътрешен министър Бойко Рашков. Това сподели заместник-председат...

" Аз считам, че държавно управление ще има, тъй като такова е желанието на Американското посолство, което ръководи политическите процеси у нас. То обаче няма да бъде устойчиво ", съобщи още Костадинов по Нова телевизия. 

Лидерът на „ Възраждане ” се разгласи и срещу въвеждането на еврото. " Условието за поддръжка на президентските избори ще е отпадане на насилствената имунизацията и на зеления документ в България ", изясни Костадинов.

Явор Божанков от Българска социалистическа партия също разяснява изборните резулатти. Според него българските граждани  са достигнали лимита си на самообладание и по тази причина изборната интензивност е била толкоз ниска. " Това е трети избор в границите на година. Има Коронавирус рецесия, инфлационна рецесия. Толкова ниска интензивността обаче не чаках да бъде, зобави Божанков

Той опроверга спекулациите, че партията му се е договорила за коалиция с ГЕРБ и Движение за права и свободи. " Още след изборния ден представяител на управлението съобщи, че това няма да се случи ", акцентира той. По думите му не е имало и безпорядък с броенето на разписките, каквито спекулации също е имало преди вота. „ Това също не се случи. Именно броенето на разписките ни дава в този момент съображение да кажем, че резултатът е законен. Изборите бяха спокойни “, безапелационен е Божанков.
Източник: actualno.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР